Hakkımızda
Bize Ulaşın
EMNİYET AĞIR VASITA ÖZEL SERVİS VE YEDEK PARÇA
İletişim
Emniyet Ağır Vasıta

Adres: Beşevler Küçük San. Sit. 20.Sk.  50/B - Blok No: 2/47   Nilüfer / BURSA

Tel: +90 (224) 443 46 75

Fax: +90 (224) 443 46 79

E-mail: info@emniyetman.com
HAKKIMIZDA

1973 yılında Konya'da yedek parça satışına başlamış olup, 1982 yılında Irak taşımacılığının önemli nedeni ile Akdeniz bölgesinin yoğun talebi üzerine Mersin'e şubemiz açıldı. 1985 yılında da Osmaniye'de bir şubemiz faaliyete geçmiştir. 1997 yılında MAN Kamyon Otobüş A.Ş. Bursa bayiliği ve servisliğini aldık. Güney marmara ve bölgesinde (Bursa-Çanakkale-Balıkesir-Manisa-Bilecik-Kütahya-Eskişehir-Yalova-İzmit) illeri ve ilçelerini kapsayan servis ve satış sorumluluğunu üstlendik. 2006 yılı sonu itibariyle MAN'ın hizmet prensiplerinde yaptığı değişiklikler hizmet anlayışımıza uymadığından dolayı bölge bayiliğinden istifa ettik. 2007 yılı başı itibariyle MAN ve Mercedes özel servis ve yedek parça hizmeti sunmaya devam ediyoruz. 34 Yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle sizlere hizmet vermekten onur duyar işlerinizde başarılar diler saygılarımızı sunarız.

VİZYONUMUZ
Temel hedefimiz; firmamızı BÖLGESEL alanda rekabet edebilecek düzeyde bir kurumsal yapıya kavuşturmak için çaba gösterirken, ortaklarımız, çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çevremizden oluşan beş ( 5 ) paydaşımızın da sürekli mutluluğunu sağlamaktır.

MİSYONUMUZ
Sektörümüzde kalite, ciddiyet ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde hizmet vererek tüm paydaşlarımızın memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak.
EMNİYET AĞIR VASITA ©2015