Hakkımızda
Bize Ulaşın
EMNİYET AĞIR VASITA ÖZEL SERVİS VE YEDEK PARÇA
İNSAN KAYNAKLARIMIZ

EMNİYET AĞIRVASITA, gerek yurt dışı bağlantıları gerekse Türkiye’deki liderlik konumunun gerektirdiği çağdaş ve stratejik İnsan Kaynakları uygulamalarına, şirket çalışanlarının eğitimine ve Türk toplumuna hizmet sunmaya özellikle önem vermektedir.

Tüm çalışanlarımızı çok değerli ve şirketimizin gelişimine paralel olarak sürekli geliştirilmesi gereken en önemli kaynağımız olarak görmekteyiz.Gerçekleştirilen mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra rekabet ortamında şirketleri güçlü kılan yönetici ve yönetici adayı eğitimlerine de önem veriyoruz.

Bizce; İnsan Kaynakları Yönetimi, Uluslar arası platformda kabul görmüş modern İnsan Kaynakları Uygulamalarını hayata geçiren ve şirketi daha iyi bir geleceğe taşımak için gerekli entegre sistemlerinin oluşturulduğu ve yönetildiği süreçler topluluğudur.
İNSAN KAYNAKLARI
PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN EMNİYET AĞIR VASITA

Bursada bulunan firmamız uzman kadrosu, geniş yedek parça ürünleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.
Yol Yardım – Mobil 7/24

Kamyonlara ve otobüslere yönelik MAN yol yardımı hizmeti - 365 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Servis & Yedek parça

Mobil 7/24 – Kamyon ve otobüsler için MAN servisimizi – bir arıza durumu söz konusu olduğunda, yılın 365 günü her saat size hizmet vermek için ulaşabilirsiniz.
EMNİYET AĞIR VASITA ©2015