Hakkımızda
Bize Ulaşın
EMNİYET AĞIR VASITA ÖZEL SERVİS VE YEDEK PARÇA
SERVİS
PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN EMNİYET AĞIR VASITA

Bursa da bulunan firmamız uzman kadrosu, geniş yedek parça ürünleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.
Yol Yardım – Mobil 7/24

Kamyonlara ve otobüslere yönelik MAN yol yardımı hizmeti - 365 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Servis & Yedek parça

Mobil 7/24 – Kamyon ve otobüsler için MAN servisimizi – bir arıza durumu söz konusu olduğunda, yılın 365 günü her saat size hizmet vermek için ulaşabilirsiniz.
SERVİS

Emniyet Ağır Vasıta Yedek Parça Servis San. Tiç. Ltd. Şti. olarak temel hizmet politikası gereği, gelişen pazar payı, artan rekabet koşulları ve müşteri beklentilerine uygun olarak Avrupa standartlarında satış sonrası hizmetleri sunuyoruz. Servisimizde bakım onarım haricinde kaporta, boya, karoser, bilgisayarlı bakım, rot balans, elektrik, elektronik, cam ve döşeme işçilikleri de yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ile kazalı araçlara tüm kolaylıklar gösterilmektedir. Sürekli geliştirme politikamız gereği servis olarak en iyi olmayı kendimize hedef koyduk. Çalışmaya tesis yapımızı geliştirmekle başladık. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği her türlü detay düşünüldü. Hatta yorgun şoförlerimizin duş alabilmeleri veya gece konaklayabilmeleri için dahi uygun alanlar oluşturuldu. Şirketimiz bünyesinde müşterilerimize her konuda destek olabilecek uzmanlık alanları yaratıldı. Müşterilerimizin şikayetlerini anında müdahale ile çözen uzman ekibimiz 24 saat hizmet veriyor. Servisimiz son modern teknoloji ve bu teknolojiyi bilen uzman kadro ile hizmet veriyor.
EMNİYET AĞIR VASITA ©2015