Hakkımızda
Bize Ulaşın
EMNİYET AĞIR VASITA ÖZEL SERVİS VE YEDEK PARÇA

YEDEK PARÇA

Orijinal yedek parça ve orijinal olmayan yedek parçalar arasında görüntü olarak her ne kadar fark görünmese de, direnç kapasitesinde, işçilik kalitesinde ve malzeme sağlamlığında bu fark hissedilir derecededir.

Orjinal olmayan yedek parça kullanımının size getireceği zararlar güvenliğinizi tehdit etmekle kalmayıp, çabuk aşınma, montajda uyumsuzluk, parça ömrünün kısa olması, düşük kaliteli malzeme, hatalı ölçüm, çabuk deformasyon sebebiyle ek masrafları da beraberinde getirecektir. Güvenlik başkalarına karşı da sorumluluk taşımak anlamına gelir.

Şirketimizin yıllara dayanan tecrübesi ve stok kapasitesi ile orijinal ve TSE belgeli yerli ve türlü toptan ve perakende yedek parça ihtiyacı en kısa sürede temin edilir. Kamu kuruluşları ve özel sektör için özel alımlarına ve ihale usülü alımlara parça ve hizmet temin etmekteyiz .
YEDEK PARÇA
PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN EMNİYET AĞIR VASITA

Bursa da bulunan firmamız uzman kadrosu, geniş yedek parça ürünleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.
Yol Yardım – Mobil 7/24

Kamyonlara ve otobüslere yönelik MAN yol yardımı hizmeti - 365 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Servis & Yedek parça

Mobil 7/24 – Kamyon ve otobüsler için MAN servisimizi – bir arıza durumu söz konusu olduğunda, yılın 365 günü her saat size hizmet vermek için ulaşabilirsiniz.
EMNİYET AĞIR VASITA ©2015